AK baner 2 B

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
PRODÁNO V AUKCI
22.800 Kč

Luxusní nápojový servis "Splendid"

Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč

Mísa s motivem Piety

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč

Panna Maria Mariazzelská

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Zrcadlová podmalba "Narození Páně"

tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
28.800 Kč

Výsledky 31 - 36 z 87