CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
František Vízner (1936 - 2011)
Váza, návrh 1979, zhotoveno v ÚUŘ sklárna Škrdlovice, výška 20 cm
SOLD IN AUCTION
31.700 Kč
Product details
Jiří Harcuba (1928 - 2013)
Hudba, návrh 1982, oboustranná rytina v bloku skla, provedl Ivan Chalupka, 17 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč
Product details
Gold pocket clock Vacheron Constantin
Švýcarsko, Ženeva, kolem 1850, 750/1000, v. btto 51,35 g, válečkový krok
SOLD IN AUCTION
42.700 Kč
Product details
Art nouveau vate - Loetz Titania
kolem 1905, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn, výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
59.800 Kč
Product details
Baroque cask
kolem 1720 - 1730, Čechy, 31 x 15 cm
SOLD IN AUCTION
24.400 Kč
Product details
Stanislav Vajce (1935 - 2019)
Stromeček naděje,1975, olej, zlato/sololit, 70 x 100 cm
SOLD IN AUCTION
63.440 Kč
Product details
Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Stroj ve skleníku, 1971, barevná litografie/papír, 41 x 56,5 cm
SOLD IN AUCTION
75.640 Kč
Product details
Vojtěch Preissig (1877 - 1944)
Boston Monument, po 1910, akvatinta/papír, 25 x 20 cm
SOLD IN AUCTION
26.840 Kč
Product details
Mísa z čirého skla, návrh 1971, zhotoveno 2005, sklo čiré, foukané, průměr 30 cm
SOLD IN AUCTION
43.920 Kč
Product details
Otto Prutscher (1880 - 1949)
Pohár na víno, návrh 1907, sklo čiré, žlutozeleně vrstvené, výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
75.640 Kč
Product details
Stanislav Libenský (1921 - 2002) Jaroslava Brychtová (1924 - 2020)
Hlava s kulatým okem, 1985, sklo zlatý topaz, výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
317.200 Kč
Product details
Bruno Riedel (1904 - 1975)
SOLD IN AUCTION
54.900 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date -/+
Product Name
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 1 - 12 of 99
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact