AK baner 2 B

Jan Černý (1907 - 1978) Jiří Ryba (1938)

Koník, 70. léta, sklo zlatý topas, tavené ve formě
34.800 Kč

Sebastian Münster

Kozmografia česká, 1554
174.000 Kč

Alois Metelák (1897 - 1970)

Velký pohár s víkem, 1929, sklo čiré, řezané
21.600 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
22.800 Kč

Merian Matthäus M.

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
118.800 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
26.400 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
174.000 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
144.000 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
67.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová konvička

sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
84.000 Kč

Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
19.200 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják

sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
45.600 Kč

Biedermeierový agatinový flakon

kolem 1835, modrý agatin, zelená lazura, výška 20,5 cm, Friedrich Egermann
42.000 Kč

Karol Molnár (1903 - 1981)

Tři ženy v krajině, tempera/papír, 41 x 31,5 cm
19.200 Kč

Joris Hoefnagel (1542 - 1601)

Pohled na Brno, 1617, kolorovaný lept/papír, 28 x 56 cm
33.600 Kč

Velká secesní váza

po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
91.200 Kč

Karel Wünsch (1932 - 2020)

Fuga na B.B., sklo rubínové, přejímané bílým a červeným, probrušováno, 1994
43.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová číše

kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
46.800 Kč

Vladimír Procházka (1947)

Zrcadlení II., zhotoveno 2014
180.000 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
150.000 Kč

Vladimir Klein (1950)

Váza z řady Caribien, sklo akvamarínové, broušené, leštěné, 1998
8.400 Kč

Harlekýn

porcelán, pestře malovaný, Březová, návrh před 1924
15.600 Kč

Tanečnice ve stylu art deco

keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
30.000 Kč

Mísa

sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
18.000 Kč