AK baner 2

Vážení milovníci umění,

dovolujeme si Vás pozvat na naší devátou on-line aukci, která se bude konat 1. prosince 2022. Katalog této aukce je na stránkách LiveBid.cz

9. eAukce 100+100 ArtKabinet

Nabídneme Vám 100 položek moderního skla 20. a 21. století, 100 položek porcelánu, skla, keramiky, šperků a obrazů a mimořádnou nabídku vzácných knih.

V kolekci skla jsou zastoupené jak sériově zhotovené designové kusy významných českých návrhářů, tak i autorské originály od nejvýznamnějších sklářských výtvarníků 2. poloviny 20. století (René Roubíček, Bohumil Eliáš, Aleš Vašíček). Početněji je zastoupena tvorba Vladimíra Kleina. Nabízíme i větší množství děl od začínajících autorů s velmi příznivými vyvolávacími cenami.

Jako obvykle máme početnější kolekci historického skla, sběratelsky zajímavé jsou biedermeierové poháry  a secesní sklo. Nově jsme zařadili kolekci briliantových šperku a volných briliantů s velmi kvalitními kameny.

Zcela výjimečná je inkunábule Pražský misál z roku 1498, která pochází z legendární sbírky Josefa Nováka (Varieté u Nováků, Vodičkova ulice).

Již nyní můžete dražit, kompletní aukční katalog naleznete zde.

Pro dražení v této aukci je nutná jednoduchá registrace.

Veškerá umělecká díla jsou vystavena v galerii ArtKabinetu Zíka na adrese Mikulandská 8, Praha 1. Otevírací doba galerie je od pondělí do pátku od 10.00 do 18.00.

Přejeme Vám mnoho sběratelských úspěchů

Váš ArtKabinet