AK baner 2 B

Vladimír Procházka (1947)

Zrcadlení II., zhotoveno 2014
PRODÁNO V AUKCI
180.000 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
PRODÁNO V AUKCI
150.000 Kč

Biedermeierová lithyalinová číše

kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
PRODÁNO V AUKCI
46.800 Kč

Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský

porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
PRODÁNO V AUKCI
44.400 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
PRODÁNO V AUKCI
162.000 Kč

Výsledky 13 - 18 z 93