Jak u nás nakupovat?
ArtKabinet Zíka pro Vás připravil nabídku uměleckých předmětů, které vystavuje ve své galerii v Mikulandské ulici. Část nabídky můžete vidět na těchto internetových stránkách.
Máte-li zájem o některý z nabízených předmětů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám sdělíme další informace. Nenajdete-li to, co hledáte, napište, v galerii nabízíme širší výběr uměleckých děl.
ArtKabinet Zíka garantuje originalitu všech nabízených děl a plně odpovídá za jejich stáří, stav i původ. V případě zájmu je možné ke každému dílu vypracovat znalecký posudek.
Umělecká díla je možné zakoupit a vyzvednout v galerii, v případě zájmu posíláme důkladně zabalené a pojištěné doporučeně po zaplacení částky bankovním převodem nebo v hotovosti.

Jak u nás prodávat?
ArtKabinet Zíka má zájem o Vaší nabídku uměleckých předmětů. Zvláště nás zajímá sklo ve všech jeho podobách, šperky a díla vztahující se k Čechám. Naše klientela hledá i další předměty z oboru porcelánu, stříbra, obrazů, hodin a asijského umění. Specializujeme se rovněž na umění na papíře - vzácné tisky, mapy a hodnotné knihy, vše především s bohemikální tematikou. Hlavní důraz klademe na kvalitu a originalitu předmětů.
V případě potřeby umíme zajistit i restaurování a samozřejmě i dopravu předmětů do naší galerie.
Máteli zájem o pouhou konzultaci nebo odborné posouzení neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám Vaše dotazy zdarma zodpovíme.
Umělecká díla vykupujeme za hotové nebo bereme do komisního prodeje.
Díla nabízíme nejenom v galerii, ale i na naších internetových stránkách www.artkabinet.cz a prodejních serverech v České republice a v případě potřeby i v zahraničí. Pro tyto účely zdarma zhotovujeme profesionální fotografie.
Můžete nás kontaktovat telefonicky na číslo + 420 603 889 421 a domluvit si schůzku v galerii nebo u Vás doma. Také můžete využít email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a poslat nám fotografie nabízených děl včetně stručného popisu (rozměry, signatura, stav…). Nebo můžete využít našeho online formuláře.