AK baner 2 B

Velká secesní váza

po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
PRODÁNO V AUKCI
91.200 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč

Merian Matthäus M.

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
PRODÁNO V AUKCI
118.800 Kč

Sebastian Münster

Kozmografia česká, 1554
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč

Výsledky 25 - 30 z 87