Výsledky aukce

AK baner 2

Harlekýn

porcelán, pestře malovaný, Březová, návrh před 1924
15.600 Kč

Tanečnice ve stylu art deco

keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
30.000 Kč

Mísa

sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
18.000 Kč

Bohumil Eliáš (1937 - 2005)

Objekt, sklo čiré, malované, signováno 1993
60.000 Kč

Bílozlatý prsten s brilianty

750/1000, v. 2,80 g, brilianty moderního brusu 2 x 0,30 ct (G/VVS)
46.800 Kč