AK baner 2 B

Velká secesní váza

po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
91.200 Kč

Platinový prsten s briliantem, 1,00 ct

950/1000, v. 4,25 g, briliant 1,00 ct (F-G/VVS), čs. punc
120.000 Kč

Joris Hoefnagel (1542 - 1601)

Pohled na Brno, 1617, kolorovaný lept/papír, 28 x 56 cm
33.600 Kč

Karol Molnár (1903 - 1981)

Tři ženy v krajině, tempera/papír, 41 x 31,5 cm
19.200 Kč

Biedermeierový agatinový flakon

kolem 1835, modrý agatin, zelená lazura, výška 20,5 cm, Friedrich Egermann
42.000 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják

sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
45.600 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
67.200 Kč

Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
19.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová konvička

sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
84.000 Kč

Karel Wünsch (1932 - 2020)

Fuga na B.B., sklo rubínové, přejímané bílým a červeným, probrušováno, 1994
43.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová číše

kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
46.800 Kč

Vladimír Procházka (1947)

Zrcadlení II., zhotoveno 2014
180.000 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
150.000 Kč

Vladimir Klein (1950)

Váza z řady Caribien, sklo akvamarínové, broušené, leštěné, 1998
8.400 Kč

Harlekýn

porcelán, pestře malovaný, Březová, návrh před 1924
15.600 Kč

Tanečnice ve stylu art deco

keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
30.000 Kč

Mísa

sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
18.000 Kč

Bohumil Eliáš (1937 - 2005)

Objekt, sklo čiré, malované, signováno 1993
60.000 Kč

Bílozlatý prsten s brilianty

750/1000, v. 2,80 g, brilianty moderního brusu 2 x 0,30 ct (G/VVS)
46.800 Kč