AK baner 2 B

Karel Wünsch (1932 - 2020)

Fuga na B.B., sklo rubínové, přejímané bílým a červeným, probrušováno, 1994
43.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová číše

kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
46.800 Kč

Vladimír Procházka (1947)

Zrcadlení II., zhotoveno 2014
180.000 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
150.000 Kč

Vladimir Klein (1950)

Váza z řady Caribien, sklo akvamarínové, broušené, leštěné, 1998
8.400 Kč

Harlekýn

porcelán, pestře malovaný, Březová, návrh před 1924
15.600 Kč

Tanečnice ve stylu art deco

keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
30.000 Kč

Mísa

sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
18.000 Kč

Bohumil Eliáš (1937 - 2005)

Objekt, sklo čiré, malované, signováno 1993
60.000 Kč

Bílozlatý prsten s brilianty

750/1000, v. 2,80 g, brilianty moderního brusu 2 x 0,30 ct (G/VVS)
46.800 Kč