AK baner 2 B

František Vízner (1936 - 2011)

Váza, návrh 1979, zhotoveno v ÚUŘ sklárna Škrdlovice, výška 20 cm
PRODÁNO V AUKCI
31.700 Kč

Barokní soudek na likér

kolem 1720 - 1730, Čechy, 31 x 15 cm
PRODÁNO V AUKCI
24.400 Kč

Secesní váza Titania - Lötz

kolem 1905, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn, výška 21 cm
PRODÁNO V AUKCI
59.800 Kč

Jiří Harcuba (1928 - 2013)

Hudba, návrh 1982, oboustranná rytina v bloku skla, provedl Ivan Chalupka, 17 x 17 cm
PRODÁNO V AUKCI
61.000 Kč

Zlaté kapesní bicí hodinky Vacheron Constantin

Švýcarsko, Ženeva, kolem 1850, 750/1000, v. btto 51,35 g, válečkový krok
PRODÁNO V AUKCI
42.700 Kč

Stanislav Vajce (1935 - 2019)

Stromeček naděje,1975, olej, zlato/sololit, 70 x 100 cm
PRODÁNO V AUKCI
63.440 Kč

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Stroj ve skleníku, 1971, barevná litografie/papír, 41 x 56,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
75.640 Kč

Vojtěch Preissig (1877 - 1944)

Boston Monument, po 1910, akvatinta/papír, 25 x 20 cm
PRODÁNO V AUKCI
26.840 Kč

Mísa z čirého skla, návrh 1971, zhotoveno 2005, sklo čiré, foukané, průměr 30 cm
PRODÁNO V AUKCI
43.920 Kč

Otto Prutscher (1880 - 1949)

Pohár na víno, návrh 1907, sklo čiré, žlutozeleně vrstvené, výška 21 cm
PRODÁNO V AUKCI
75.640 Kč

Bruno Riedel (1904 - 1975)

PRODÁNO V AUKCI
54.900 Kč

Pavel Trnka (1948)

Spektrum, 2002, výška 60,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
85.400 Kč