CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Art nouveau small vase - Loetz
návrh Rudolf Marschall, kolem 1910, zhotoveno J. Loetz Witwe Klášterský Mlýn pro J. & L. Lobmeyr,
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Felix Průša (1922 - 1999)
Váza, 60. léta, unikát, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
16.800 Kč
Product details
Secesní váza
Josef Riedel, Polubné, kolem 1905, sklo vrstvené, odleptávané
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
SOLD IN AUCTION
42.000 Kč
Product details
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date -/+
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 37 - 42 of 87
Start
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact