CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
603-1.jpg
603-1a.jpg
Jaromír Rybák (1952)
109.800 Kč
Červená ryba, 2002, sklo červené, tavené ve formě, výška 37 cm, délka 50 cm
signováno a datováno
ACHIEVED PRICE AT AUCTION 21.9.2023
Ask a question about this product
Back to: After auction
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact