Zdeněk Tůma (1907 - 1943)

Cerbere
SOLD IN AUCTION
40.600 Kč

Vojtěch Preissig (1877 - 1944)

Boston Monument, po 1910, akvatinta/papír, 25 x 20 cm
SOLD IN AUCTION
26.840 Kč

Vladimír Procházka (1947)

Zrcadlení II., zhotoveno 2014
SOLD IN AUCTION
180.000 Kč

Vladimir Klein (1950)

Váza z řady Caribien, sklo akvamarínové, návrh 1998
SOLD IN AUCTION
8.400 Kč

Virgin Marry of Mariazell

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
SOLD IN AUCTION
162.000 Kč

Vase Daum

kolem 1902, Daum, Nancy, sklo vrstvené s nálepy
SOLD IN AUCTION
45.140 Kč

Toyen (1902 - 1980)

Svatokrádežný les, 1970, 15 x 10 cm, suchá jehla/zlaté hedvábí, 87/99
SOLD IN AUCTION
36.600 Kč

Tomas Hlavicka - Bowl Nature

sklo čiré, zatavené fólie,broušené, leštěné, 2018, průměr 26 cm
SOLD IN AUCTION
45.600 Kč

Štěpán Pala (1944)

Yellow picture, 2002, sklo čiré a uranové, tavené ve formě, výška 27 cm, šířka 30 cm
SOLD IN AUCTION
170.800 Kč

Stanislav Vajce (1935 - 2019)

Stromeček naděje,1975, olej, zlato/sololit, 70 x 100 cm
SOLD IN AUCTION
63.440 Kč

Stanislav Libenský, Jaroslava Brychtová

Polibek, sklo kouřové, tavené ve formě, návrh 1958, zhotoveno kolem 1970
SOLD IN AUCTION
256.200 Kč

Results 1 - 12 of 99