CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Zdeněk Tůma (1907 - 1943)
Cerbere
SOLD IN AUCTION
40.600 Kč
Product details
Vojtěch Preissig (1877 - 1944)
Boston Monument, po 1910, akvatinta/papír, 25 x 20 cm
SOLD IN AUCTION
26.840 Kč
Product details
Vladimír Procházka (1947)
Zrcadlení II., zhotoveno 2014
SOLD IN AUCTION
180.000 Kč
Product details
Vladimir Klein (1950)
Váza z řady Caribien, sklo akvamarínové, návrh 1998
SOLD IN AUCTION
8.400 Kč
Product details
Virgin Marry of Mariazell
dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč
Product details
Vincenz Janke (1769 - 1838)
Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
SOLD IN AUCTION
162.000 Kč
Product details
Vase Daum
kolem 1902, Daum, Nancy, sklo vrstvené s nálepy
SOLD IN AUCTION
45.140 Kč
Product details
Toyen (1902 - 1980)
Svatokrádežný les, 1970, 15 x 10 cm, suchá jehla/zlaté hedvábí, 87/99
SOLD IN AUCTION
36.600 Kč
Product details
Tomas Hlavicka - Bowl Nature
sklo čiré, zatavené fólie,broušené, leštěné, 2018, průměr 26 cm
SOLD IN AUCTION
45.600 Kč
Product details
Štěpán Pala (1944)
Yellow picture, 2002, sklo čiré a uranové, tavené ve formě, výška 27 cm, šířka 30 cm
SOLD IN AUCTION
170.800 Kč
Product details
Stanislav Vajce (1935 - 2019)
Stromeček naděje,1975, olej, zlato/sololit, 70 x 100 cm
SOLD IN AUCTION
63.440 Kč
Product details
Stanislav Libenský, Jaroslava Brychtová
Polibek, sklo kouřové, tavené ve formě, návrh 1958, zhotoveno kolem 1970
SOLD IN AUCTION
256.200 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 1 - 12 of 99
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact