CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
František Vízner (1936 - 2011)
Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
SOLD IN AUCTION
11.400 Kč
Product details
Ladislav Oliva st. (1933)
Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
SOLD IN AUCTION
62.400 Kč
Product details
Art nouveau vase
Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
SOLD IN AUCTION
31.200 Kč
Product details
Vincenz Janke (1769 - 1838)
Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
SOLD IN AUCTION
162.000 Kč
Product details
Bowl with Pieta
19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
SOLD IN AUCTION
18.000 Kč
Product details
Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)
Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date -/+
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 49 - 54 of 87
Start
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact