CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč
Product details
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč
Product details
August Bischof (1889 - 1979)
Váza Únos Hippodamei
SOLD IN AUCTION
52.800 Kč
Product details
Zdeněk Tůma (1907 - 1943)
Cerbere
SOLD IN AUCTION
40.600 Kč
Product details
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč
Product details
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč
Product details
Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský
porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
SOLD IN AUCTION
44.400 Kč
Product details
Marian Karel (1944) - Object
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč
Product details
Biedermeier lithyalin jug
sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
SOLD IN AUCTION
84.000 Kč
Product details
Alfred Dorn - Art deco Vase
sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Tomas Hlavicka - Bowl Nature
sklo čiré, zatavené fólie,broušené, leštěné, 2018, průměr 26 cm
SOLD IN AUCTION
45.600 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date -/+
Product Name
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 73 - 84 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact