CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Pavel Trnka (1948)
Spektrum, 2002, výška 60,5 cm
SOLD IN AUCTION
85.400 Kč
Product details
Stanislav Libenský (1921 - 2002) Jaroslava Brychtová (1924 - 2020)
Hlava s drdolem, 1986, sklo zlatý topaz, výška 26 cm, šířka 30 cm
SOLD IN AUCTION
414.800 Kč
Product details
Arcus, 1995, sklo růžové, safirinové, výška 22,5 cm, šířka 19,5 cm
SOLD IN AUCTION
506.300 Kč
Product details
František Hudeček (1909 - 1990)
Noční tramvaj, 1946, akvarel/papír, 13,5 x 18 cm
SOLD IN AUCTION
40.260 Kč
Product details
Adolf Born (1930 - 2016)
Cirkus, barevná litografie, 49 x 38 cm
SOLD IN AUCTION
42.700 Kč
Product details
Bořek Šípek (1949 - 2016)
Váza "Ajeto", návrh 1990, sklo čiré a barevné, hutně tvarované, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
54.900 Kč
Product details
Sort by
Product SKU -/+
Product Name
Ordering
3
6
12
18
24
Results 1 - 6 of 87
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact