CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč
Detail zboží
Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský
porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
PRODÁNO V AUKCI
44.400 Kč
Detail zboží
Marián Karel (1944) - Objekt
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč
Detail zboží
Biedermeierová lithyalinová konvička
sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
PRODÁNO V AUKCI
84.000 Kč
Detail zboží
Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco
sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč
Detail zboží
Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják
sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
PRODÁNO V AUKCI
45.600 Kč
Detail zboží
Řadit
Datum změny -/+
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 67 - 72 z 87
Začátek
Předchozí
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt