AK baner 2 B

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč

Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský

porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
PRODÁNO V AUKCI
44.400 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč

Biedermeierová lithyalinová konvička

sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
PRODÁNO V AUKCI
84.000 Kč

Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják

sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
PRODÁNO V AUKCI
45.600 Kč

Výsledky 67 - 72 z 87