AK baner 2 B

Secesní vázička Loetz

návrh Rudolf Marschall, kolem 1910, zhotoveno J. Loetz Witwe Klášterský Mlýn pro J. & L. Lobmeyr,
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč

Felix Průša (1922 - 1999)

Váza, 60. léta, unikát, sklo sommerso
PRODÁNO V AUKCI
16.800 Kč

Secesní váza

Josef Riedel, Polubné, kolem 1905, sklo vrstvené, odleptávané
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč

Výsledky 37 - 42 z 87