AK baner 2 B

František Vízner (1936 - 2011)

Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
PRODÁNO V AUKCI
11.400 Kč

Ladislav Oliva st. (1933)

Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
PRODÁNO V AUKCI
62.400 Kč

Secesní váza v kovové montáži

Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
PRODÁNO V AUKCI
31.200 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
PRODÁNO V AUKCI
162.000 Kč

Mísa s motivem Piety

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Výsledky 49 - 54 z 87