AK baner 2 B

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč

August Bischof (1889 - 1979)

Váza Únos Hippodamei
PRODÁNO V AUKCI
52.800 Kč

Zdeněk Tůma (1907 - 1943)

Cerbere
PRODÁNO V AUKCI
40.600 Kč

Jiří John (1923 - 1972)

Adam a Eva
PRODÁNO V AUKCI
72.000 Kč

Výsledky 61 - 66 z 87