AK baner 2 B

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč

Velká secesní váza

po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
PRODÁNO V AUKCI
91.200 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják

sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
PRODÁNO V AUKCI
45.600 Kč

Joris Hoefnagel (1542 - 1601)

Pohled na Brno, 1617, kolorovaný lept/papír, 28 x 56 cm
PRODÁNO V AUKCI
33.600 Kč

Karol Molnár (1903 - 1981)

Tři ženy v krajině, tempera/papír, 41 x 31,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Biedermeierový agatinový flakon

kolem 1835, modrý agatin, zelená lazura, výška 20,5 cm, Friedrich Egermann
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč

Biedermeierová lithyalinová konvička

sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
PRODÁNO V AUKCI
84.000 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
PRODÁNO V AUKCI
162.000 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč

Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský

porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
PRODÁNO V AUKCI
44.400 Kč