CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Dóza s víkem
návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
PRODÁNO V AUKCI
36.000 Kč
Detail zboží
Velký biedermeierový pohár s víkem
Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
PRODÁNO V AUKCI
48.000 Kč
Detail zboží
Svatý Jan Nepomucký
19. století, litina, výška 36,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč
Detail zboží
Zrcadlová podmalba "Narození Páně"
tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
28.800 Kč
Detail zboží
Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)
Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč
Detail zboží
Panna Maria Mariazzelská
dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč
Detail zboží
Řadit
Kód produktu -/+
Název produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 49 - 54 z 87
Začátek
Předchozí
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt