AK baner 2 B

Dóza s víkem

návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
PRODÁNO V AUKCI
36.000 Kč

Velký biedermeierový pohár s víkem

Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
PRODÁNO V AUKCI
48.000 Kč

Svatý Jan Nepomucký

19. století, litina, výška 36,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Zrcadlová podmalba "Narození Páně"

tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
28.800 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Panna Maria Mariazzelská

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Výsledky 49 - 54 z 87