AK baner 2 B

František Vízner (1936 - 2011)

Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
PRODÁNO V AUKCI
11.400 Kč

Ladislav Oliva st. (1933)

Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
PRODÁNO V AUKCI
62.400 Kč

Secesní váza v kovové montáži

Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
PRODÁNO V AUKCI
31.200 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč

Výsledky 43 - 48 z 93