AK baner 2 B

Svatý Jan Nepomucký

19. století, litina, výška 36,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Velký biedermeierový pohár s víkem

Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
PRODÁNO V AUKCI
48.000 Kč

Dóza s víkem

návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
PRODÁNO V AUKCI
36.000 Kč

Josef Drahoňovský (1877 - 1938)

Pohár, kolem 1935, sklo čiré, řezané pražeké motivy
PRODÁNO V AUKCI
46.800 Kč

Emil Orlik (1870 - 1932)

Zátiší s kyticí tulipánů, olej/plátno, 75 x 60 cm
PRODÁNO V AUKCI
117.600 Kč

Jan Černý (1907 - 1978)

Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
PRODÁNO V AUKCI
103.200 Kč

Výsledky 37 - 42 z 87