AK baner 2 B

Barokní korbel 12 apoštolů

18. století, Čechy, sklo čiré, řezané
PRODÁNO V AUKCI
25.620 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč

August Bischof (1889 - 1979)

Váza Únos Hippodamei
PRODÁNO V AUKCI
52.800 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč

Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Dáma v zahradě, 1910
PRODÁNO V AUKCI
204.000 Kč

Výsledky 79 - 84 z 87