CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Barokní korbel 12 apoštolů
18. století, Čechy, sklo čiré, řezané
PRODÁNO V AUKCI
25.620 Kč
Detail zboží
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč
Detail zboží
August Bischof (1889 - 1979)
Váza Únos Hippodamei
PRODÁNO V AUKCI
52.800 Kč
Detail zboží
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč
Detail zboží
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč
Detail zboží
Alois Kalvoda (1875 - 1934)
Dáma v zahradě, 1910
PRODÁNO V AUKCI
204.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Název produktu -/+
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 79 - 84 z 87
Začátek
Předchozí
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt