AK baner 2 B

Pavel Pánek (1945 - 2008)

Profil muže, kolem 1970, 26 x 22 cm
PRODÁNO V AUKCI
43.920 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003) - Maják

sklo nabíhaný granát s lepenými díly, výška 48,5 cm, 1985
PRODÁNO V AUKCI
45.600 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
PRODÁNO V AUKCI
22.800 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč

Panna Maria Mariazzelská

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč

Výsledky 25 - 30 z 87