AK baner 2 B

Adolf Born (1930 - 2016)

Cirkus, barevná litografie, 49 x 38 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.700 Kč

Adriena Šimotová (1926 - 2014)

Ruce, 1981, pigment/ruční papír, 20 x 21,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
73.200 Kč

Alfred Dorn - Váza ve stylu art deco

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Dáma v zahradě, 1910
PRODÁNO V AUKCI
204.000 Kč

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč

Výsledky 1 - 6 z 87