AK baner 2 B

Merian Matthäus M.

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
PRODÁNO V AUKCI
118.800 Kč

Max Švabinský (1873 - 1962)

V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
PRODÁNO V AUKCI
51.240 Kč

Marián Karel (1944) - Objekt

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč

Luxusní nápojový servis "Splendid"

Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč

Luxusní agatinový pohár

kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč

Luděk Marold (1865 - 1898)

Koláž ilustrací, tuš/papír, 45 x 31 cm
PRODÁNO V AUKCI
173.000 Kč

Výsledky 37 - 42 z 87