CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Merian Matthäus M.
Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
PRODÁNO V AUKCI
118.800 Kč
Detail zboží
Max Švabinský (1873 - 1962)
V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
PRODÁNO V AUKCI
51.240 Kč
Detail zboží
Marián Karel (1944) - Objekt
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč
Detail zboží
Luxusní nápojový servis "Splendid"
Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč
Detail zboží
Luxusní agatinový pohár
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč
Detail zboží
Luděk Marold (1865 - 1898)
Koláž ilustrací, tuš/papír, 45 x 31 cm
PRODÁNO V AUKCI
173.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Název produktu -/+
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 37 - 42 z 87
Začátek
Předchozí
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt