AK baner 2 B

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
PRODÁNO V AUKCI
22.800 Kč

Panna Maria Mariazzelská

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč

Nora Musatová (1931)

Návrat klauna domů, 1990, podmalba na skle, 52 x 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
27.600 Kč

Mísa s motivem Piety

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč

Mísa

sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč

Výsledky 25 - 30 z 81