August Bischof (1889 - 1979)

Váza Únos Hippodamei
SOLD IN AUCTION
52.800 Kč

Art nouveau vase

Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
SOLD IN AUCTION
31.200 Kč

Art nouveau small vase - Loetz

návrh Rudolf Marschall, kolem 1910, zhotoveno J. Loetz Witwe Klášterský Mlýn pro J. & L. Lobmeyr,
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč

Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Dáma v zahradě, 1910
SOLD IN AUCTION
204.000 Kč

Results 79 - 84 of 87