CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
August Bischof (1889 - 1979)
Váza Únos Hippodamei
SOLD IN AUCTION
52.800 Kč
Product details
Art nouveau vase
Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
SOLD IN AUCTION
31.200 Kč
Product details
Art nouveau small vase - Loetz
návrh Rudolf Marschall, kolem 1910, zhotoveno J. Loetz Witwe Klášterský Mlýn pro J. & L. Lobmeyr,
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč
Product details
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč
Product details
Alois Kalvoda (1875 - 1934)
Dáma v zahradě, 1910
SOLD IN AUCTION
204.000 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 79 - 84 of 87
Start
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact