CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Emil Orlik (1870 - 1932)
Zátiší s kyticí tulipánů, olej/plátno, 75 x 60 cm
SOLD IN AUCTION
117.600 Kč
Product details
Drinking set "Splendid"
Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Dancer in Art deco style
keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
SOLD IN AUCTION
30.000 Kč
Product details
Bruno Riedel (1904 - 1975)
SOLD IN AUCTION
54.900 Kč
Product details
Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský
porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
SOLD IN AUCTION
44.400 Kč
Product details
Box with lid
návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
SOLD IN AUCTION
36.000 Kč
Product details
Bowl with Pieta
19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
SOLD IN AUCTION
18.000 Kč
Product details
Bowl
sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
SOLD IN AUCTION
18.000 Kč
Product details
Bořek Šípek (1949 - 2016)
Váza "Ajeto", návrh 1990, sklo čiré a barevné, hutně tvarované, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
54.900 Kč
Product details
Big biedermeier goblet with lid
Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
SOLD IN AUCTION
48.000 Kč
Product details
Biedermeiero goblet
kolem 1835, Friedrich Egermann
SOLD IN AUCTION
21.960 Kč
Product details
Biedermeier lithyalin jug
sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
SOLD IN AUCTION
84.000 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 73 - 84 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact