Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč

Otto Prutscher (1880 - 1949)

Pohár na víno, návrh 1907, sklo čiré, žlutozeleně vrstvené, výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
75.640 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč

Nora Musatová (1931)

Návrat klauna domů, 1990, podmalba na skle, 52 x 42 cm
SOLD IN AUCTION
27.600 Kč

Miluše Roubíčková (1922 - 2015)

Bábovka, 90. léta 20. století, sklo čiré, zatavená pestrá sklovina
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč

Miloslav Klinger (1922 - 1999)

Hlava, 1974, sklo čiré, tesané, řezané, broušené
SOLD IN AUCTION
104.920 Kč

Madona, 1977, sklo zelené, řezané, výška 43 cm
SOLD IN AUCTION
96.000 Kč

Merian Matthäus Martin

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
SOLD IN AUCTION
118.800 Kč

Max Švabinský (1873 - 1962)

V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
SOLD IN AUCTION
51.240 Kč

Marian Karel (1944) - Object

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč

Luxury agatin goblet

kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč

Results 25 - 36 of 99