CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Pavel Hlava (1924 - 2003)
Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč
Product details
Otto Prutscher (1880 - 1949)
Pohár na víno, návrh 1907, sklo čiré, žlutozeleně vrstvené, výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
75.640 Kč
Product details
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč
Product details
Nora Musatová (1931)
Návrat klauna domů, 1990, podmalba na skle, 52 x 42 cm
SOLD IN AUCTION
27.600 Kč
Product details
Miluše Roubíčková (1922 - 2015)
Bábovka, 90. léta 20. století, sklo čiré, zatavená pestrá sklovina
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč
Product details
Miloslav Klinger (1922 - 1999)
Hlava, 1974, sklo čiré, tesané, řezané, broušené
SOLD IN AUCTION
104.920 Kč
Product details
Madona, 1977, sklo zelené, řezané, výška 43 cm
SOLD IN AUCTION
96.000 Kč
Product details
Merian Matthäus Martin
Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
SOLD IN AUCTION
118.800 Kč
Product details
Max Švabinský (1873 - 1962)
V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
SOLD IN AUCTION
51.240 Kč
Product details
Marian Karel (1944) - Object
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč
Product details
Luxury agatin goblet
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 25 - 36 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact