CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč
Product details
Jiří Harcuba (1928 - 2013)
Hudba, návrh 1982, oboustranná rytina v bloku skla, provedl Ivan Chalupka, 17 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč
Product details
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Jaromír Rybák (1952)
Červená ryba, 2002, sklo červené, tavené ve formě, výška 37 cm, délka 50 cm
SOLD IN AUCTION
109.800 Kč
Product details
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč
Product details
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Dvě vázy z Triennale 1960
SOLD IN AUCTION
9.000 Kč
Product details
Jan Exnar (1951)
Královna, zhotoveno 1999
SOLD IN AUCTION
150.000 Kč
Product details
Jan Černý (1907 - 1978)
Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
SOLD IN AUCTION
103.200 Kč
Product details
Jan Bauch (1898 - 1995)
Krajina s jezdci a plachetnicí, 1959, olej/plátno, 73 x 100 cm
SOLD IN AUCTION
250.100 Kč
Product details
Ivana Šrámková (1960)
Little Piggy ze serie Animals, 2010, sklo modré, tavené, výška 10 cm
SOLD IN AUCTION
37.200 Kč
Product details
Impressive art nouveau Vase
po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
SOLD IN AUCTION
91.200 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 49 - 60 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact