CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč
Detail zboží
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Dvě vázy z Triennale 1960
PRODÁNO V AUKCI
9.000 Kč
Detail zboží
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč
Detail zboží
Jan Exnar (1951)
Královna, zhotoveno 1999
PRODÁNO V AUKCI
150.000 Kč
Detail zboží
Jan Černý (1907 - 1978)
Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
PRODÁNO V AUKCI
103.200 Kč
Detail zboží
Jan Bauch (1898 - 1995)
Krajina s jezdci a plachetnicí, 1959, olej/plátno, 73 x 100 cm
PRODÁNO V AUKCI
250.100 Kč
Detail zboží
Řadit
Název produktu -/+
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 55 - 60 z 87
Začátek
Předchozí
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt