AK baner 2 B

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč

Jan Gabrhel (1930 - 2017)

Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč

Jan Gabrhel (1930 - 2017)

Dvě vázy z Triennale 1960
PRODÁNO V AUKCI
9.000 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
PRODÁNO V AUKCI
150.000 Kč

Jan Černý (1907 - 1978)

Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
PRODÁNO V AUKCI
103.200 Kč

Jan Bauch (1898 - 1995)

Krajina s jezdci a plachetnicí, 1959, olej/plátno, 73 x 100 cm
PRODÁNO V AUKCI
250.100 Kč

Výsledky 55 - 60 z 87