Goblet

kolem 1914, návrh Michael Powolny, sklárna Lötz Wotwe, Klášterský Mlýn
SOLD IN AUCTION
42.700 Kč

Gold pocket clock Vacheron Constantin

Švýcarsko, Ženeva, kolem 1850, 750/1000, v. btto 51,35 g, válečkový krok
SOLD IN AUCTION
42.700 Kč

Harlequin

porcelán, pestře malovaný, Březová, návrh před 1924
SOLD IN AUCTION
15.600 Kč

Impressive art nouveau Vase

po 1903, řezaný motiv irisů, Moser, výška 36 cm
SOLD IN AUCTION
91.200 Kč

Ivana Šrámková (1960)

Little Piggy ze serie Animals, 2010, sklo modré, tavené, výška 10 cm
SOLD IN AUCTION
37.200 Kč

Jan Bauch (1898 - 1995)

Krajina s jezdci a plachetnicí, 1959, olej/plátno, 73 x 100 cm
SOLD IN AUCTION
250.100 Kč

Jan Černý (1907 - 1978)

Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
SOLD IN AUCTION
103.200 Kč

Jan Exnar (1951)

Královna, zhotoveno 1999
SOLD IN AUCTION
150.000 Kč

Jan Gabrhel (1930 - 2017)

Dvě vázy z Triennale 1960
SOLD IN AUCTION
9.000 Kč

Jan Gabrhel (1930 - 2017)

Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč

Jaromír Rybák (1952)

Červená ryba, 2002, sklo červené, tavené ve formě, výška 37 cm, délka 50 cm
SOLD IN AUCTION
109.800 Kč

Results 37 - 48 of 99