CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Jiří Harcuba (1928 - 2013)
Hudba, návrh 1982, oboustranná rytina v bloku skla, provedl Ivan Chalupka, 17 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč
Product details
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč
Product details
Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)
Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč
Product details
Joris Hoefnagel (1542 - 1601)
Pohled na Brno, 1617, kolorovaný lept/papír, 28 x 56 cm
SOLD IN AUCTION
33.600 Kč
Product details
Josef Drahoňovský (1877 - 1938)
Pohár, kolem 1935, sklo čiré, řezané pražeké motivy
SOLD IN AUCTION
46.800 Kč
Product details
Jug "St Johannes"
1. pol. 19. století, západní Slovensko, keramika, pestře glazovaná výška 21 cm
SOLD IN AUCTION
17.080 Kč
Product details
Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Stroj ve skleníku, 1971, barevná litografie/papír, 41 x 56,5 cm
SOLD IN AUCTION
75.640 Kč
Product details
Kapka Toušková (1940)
Bouře, 1982, sklo pestrobarevné, hutně tvarované
SOLD IN AUCTION
46.360 Kč
Product details
Karel Wünsch (1932 - 2020)
Fuga na B.B., sklo rubínové, přejímané bílým a červeným, probrušováno, 1994
SOLD IN AUCTION
43.200 Kč
Product details
Karol Molnár (1903 - 1981)
Tři ženy v krajině, tempera/papír, 41 x 31,5 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Ladislav Oliva st. (1933)
Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
SOLD IN AUCTION
62.400 Kč
Product details
Sort by
Product Name +/-
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 49 - 60 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact