CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Ladislav Sutnar (1897 - 1976)
Sada příborů pro 6 osob v kazetě, návrh kolem 1934, 48 kusů, Krásná Jizba, Družstevní práce
SOLD IN AUCTION
100.800 Kč
Product details
Lithyalin beaker
kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
SOLD IN AUCTION
46.800 Kč
Product details
Luděk Marold (1865 - 1898)
Koláž ilustrací, tuš/papír, 45 x 31 cm
SOLD IN AUCTION
173.000 Kč
Product details
Luxury agatin goblet
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Marian Karel (1944) - Object
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč
Product details
Max Švabinský (1873 - 1962)
V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
SOLD IN AUCTION
51.240 Kč
Product details
Merian Matthäus Martin
Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
SOLD IN AUCTION
118.800 Kč
Product details
Miloslav Klinger (1922 - 1999)
Madona, 1977, sklo zelené, řezané, výška 43 cm
SOLD IN AUCTION
96.000 Kč
Product details
Hlava, 1974, sklo čiré, tesané, řezané, broušené
SOLD IN AUCTION
104.920 Kč
Product details
Miluše Roubíčková (1922 - 2015)
Bábovka, 90. léta 20. století, sklo čiré, zatavená pestrá sklovina
SOLD IN AUCTION
61.000 Kč
Product details
Nora Musatová (1931)
Návrat klauna domů, 1990, podmalba na skle, 52 x 42 cm
SOLD IN AUCTION
27.600 Kč
Product details
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč
Product details
Sort by
Product Name +/-
Product SKU
Product in stock
Ordering
12
18
24
Results 61 - 72 of 99
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact