684-3.jpg684-3.jpg

Stanislav Libenský (1921 - 2002) Jaroslava Brychtová (1924 - 2020)

317.200 Kč
Hlava s kulatým okem, 1985, sklo zlatý topaz, tavené ve formě, výška 21 cm, signováno a datováno S. Libenský J. Brychtová 1985