CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Mísa
sklo fialové, sklárna Meyr´s Neffe, Adolfov, před 1920
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč
Detail zboží
Mísa s motivem Piety
19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
PRODÁNO V AUKCI
18.000 Kč
Detail zboží
Nora Musatová (1931)
Návrat klauna domů, 1990, podmalba na skle, 52 x 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
27.600 Kč
Detail zboží
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč
Detail zboží
Panna Maria Mariazzelská
dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
PRODÁNO V AUKCI
21.600 Kč
Detail zboží
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Název produktu +/-
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 55 - 60 z 87
Začátek
Předchozí
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt