CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Velký biedermeierový pohár s víkem
Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
PRODÁNO V AUKCI
48.000 Kč
Detail zboží
Luxusní nápojový servis "Splendid"
Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
PRODÁNO V AUKCI
192.000 Kč
Detail zboží
Jan Černý (1907 - 1978)
Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
PRODÁNO V AUKCI
103.200 Kč
Detail zboží
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč
Detail zboží
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč
Detail zboží
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Datum změny +/-
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 43 - 48 z 87
Začátek
Předchozí
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt