CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Marián Karel (1944) - Objekt
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
PRODÁNO V AUKCI
67.200 Kč
Detail zboží
Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský
porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
PRODÁNO V AUKCI
44.400 Kč
Detail zboží
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
PRODÁNO V AUKCI
88.800 Kč
Detail zboží
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
PRODÁNO V AUKCI
72.000 Kč
Detail zboží
Zdeněk Tůma (1907 - 1943)
Cerbere
PRODÁNO V AUKCI
40.600 Kč
Detail zboží
August Bischof (1889 - 1979)
Váza Únos Hippodamei
PRODÁNO V AUKCI
52.800 Kč
Detail zboží
Řadit
Datum změny +/-
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 19 - 24 z 87
Začátek
Předchozí
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt