Ota Janeček (1919 - 1999)

6.000 Kč
Dívčí akt, 1967, tužka, pastel/papír, výřez pasparty 19 x 28 cm

signováno a datováno vpravo dole, pasparta, sklo, rám

ZBOŽÍ V AUKCI 1.12.2022