sklo zelenošedé, tavené ve formě, leštěné, 75,5 x 45 x 10 cm, monogramováno a datováno EX 99, zhotoveno 1999, autorská práce, unikát, provenience: sbírka Jiří Bohdálek
GOODS IN AUCTION 20.5.2021AUCTION CATALOGUE HERE - >>