CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
272-7.jpg
Dancer in Art deco style
30.000 Kč
keramika, pestře glazovaná návrh J. Lorenzl,Goldscheider, 30. léta 20. století
výška 30 cm, značeno, v minulosti restaurováno
DOSAŽENÁ CENA V AUKCI 25.2.2021
Ask a question about this product
Back to: After auction
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact