AK baner 2 B

Pavel Trnka (1948)

Spektrum, 2002, výška 60,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
85.400 Kč

Stanislav Libenský (1921 - 2002) Jaroslava Brychtová (1924 - 2020)

Hlava s drdolem, 1986, sklo zlatý topaz, výška 26 cm, šířka 30 cm
PRODÁNO V AUKCI
414.800 Kč

Arcus, 1995, sklo růžové, safirinové, výška 22,5 cm, šířka 19,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
506.300 Kč

František Hudeček (1909 - 1990)

Noční tramvaj, 1946, akvarel/papír, 13,5 x 18 cm
PRODÁNO V AUKCI
40.260 Kč

Adolf Born (1930 - 2016)

Cirkus, barevná litografie, 49 x 38 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.700 Kč

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza "Ajeto", návrh 1990, sklo čiré a barevné, hutně tvarované, výška 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
54.900 Kč

Výsledky 1 - 6 z 87