Dotaz na zboží
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
Jméno:
E-mail:
Prosím, napište svůj dotaz (minimálně 10 a maximálně 2000 znaků).
Znaků napsáno: