konec 19. století, Rakousko, stříbro 800/1000, broušené e řezané sklo
obsahuje oválný stříbrný tác se dvěma uchy, džbán se stříbrnou montáží a 6 číší, stříbro s plastickým dekorem rokají, džbán a číše se šikmo broušenými žlábky a řezaným dekorem matných rokají, RU punc 1872 - 1921