CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
307-3.jpg
307-3a.jpg
307-3b.jpg
307-3c.jpg
Aleš Vašíček (1947)
95.000 Kč
Stéla, sklo tavené ve formě, unikát, 2004
signováno a datováno, sklo čiré, s bublinkami, zabroušené a leštěné, výška 96 cm, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
Ask a question about this product
Back to: Modern Art (1950 - )
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact