AK baner 2 B

Empírový koflík s miskou

před 1830, Slavkov, pestře malovaný porcelán
PRODÁNO V AUKCI
36.600 Kč

Vánoční váza

kolem 1902, Daum, Nancy, sklo vrstvené s nálepy
PRODÁNO V AUKCI
45.140 Kč

Pavel Pánek (1945 - 2008)

Profil muže, kolem 1970, 26 x 22 cm
PRODÁNO V AUKCI
43.920 Kč

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza "Ajeto", návrh 1990, sklo čiré a barevné, hutně tvarované, výška 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
54.900 Kč

Adolf Born (1930 - 2016)

Cirkus, barevná litografie, 49 x 38 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.700 Kč

František Hudeček (1909 - 1990)

Noční tramvaj, 1946, akvarel/papír, 13,5 x 18 cm
PRODÁNO V AUKCI
40.260 Kč

Výsledky 79 - 84 z 87