Salvator Dalí (1904 - 1989)

12.000 Kč

Lidový džbánek "Sv. Anna"

1. pol. 19. století, Západní Slovensko, pravděpodobně Stupava, keramika, pestře glazovaná, výška 22 cm
5.000 Kč

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza "Ajeto", návrh 1990, sklo čiré a barevné, hutně tvarované, výška 42 cm
24.000 Kč

Trojboká mísa s víkem - Holíč

48.000 Kč

Lithyalinová číše

1830-35, Friedrich Egermann, Nový Bor, sklovina tmavě zelená, Harrachovské sklárny, výška 10,5 cm
35.000 Kč

Josef Písecký (1878 - 1954)

Pohled na Dubrovník - velký formát, olej/plátno, 117,5 x 120 cm, rám
35.000 Kč

Výsledky 1 - 6 z 10