Ferdinand Lepié (1824 - 1883)

25.000 Kč
Alpské městečko, 1856, olej/plátno, 73 x 100 cm, rám

signováno vlevo dole F. Lepié 1856, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

ZBOŽÍ V AUKCI 1.12.2022